Gemeenteraad

Jan Roelof Witting

Witting
contactgegevens en taken Jan Roelof Witting
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresj.witting@vlieland.nl
Politieke partijNieuw Liberaal Vlieland

Nel Hopman

Hopman
contactgegevens en taken Nel Hopman
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresn.hopman@vlieland.nl
Politieke partijNieuw Liberaal Vlieland

Max Figee

Figee
contactgegevens en taken Max Figee
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresm.figee@vlieland.nl
Taken

Wie is: Max Figee

Politieke partijNieuw Liberaal Vlieland

Willem Joosse

Geen foto
contactgegevens en taken Willem Joosse
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresw.joosse@vlieland.nl
Politieke partijNieuw Liberaal Vlieland

Hedwig de Lang - Rodenhuis

de Lang - Rodenhuis
contactgegevens en taken Hedwig de Lang - Rodenhuis
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresh.d.lang@vlieland.nl
Taken

Wie is: Hedwig de Lang

Politieke partijGroenWit

Gerard Pelgrim

Pelgrim
contactgegevens en taken Gerard Pelgrim
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresg.pelgrim2@vlieland.nl
Taken

Wie is: Gerard Pelgrim

Politieke partijGroenWit

Jan Doeke Tammes

Tammes
contactgegevens en taken Jan Doeke Tammes
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresj.tammes2@vlieland.nl
Taken

Wie is: Jan Doeke Tammes

Politieke partijAlgemeen Belang Vlieland

Jan Stuivenga

Stuivenga
contactgegevens en taken Jan Stuivenga
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresj.stuivenga2@vlieland.nl
Politieke partijAlgemeen Belang Vlieland

Henk Veerdig

Veerdig
contactgegevens en taken Henk Veerdig
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresh.veerdig@vlieland.nl
Taken

Wie is: Henk Veerdig

Politieke partijLijst Fier

Magda Brinksma

Brinksma
contactgegevens en taken Magda Brinksma
FunctieGriffier
E-mailadresgriffier@vlieland.nl